Çayyolu Elektrikçi

Hemen Arayın Adresinize Gelelim.

7/24 Hizmet

Garantili Tamir

%100 Tamir

Elektrik Tamiri

  • Neden Sigorta Sürekli Atıyor?

Sigorta ya da şalter atması genellikle elektrik tesisatınızdaki bir kısa devreden olabileceği gibi sigortanın ömrünü doldurmasından da kaynaklanabir. Ayrıca sigortanın Amper değeri yetersiz takılmış olabilir. Bunun dışında elektrik kaçağı olması da muhtemel elektrik arızası olabilir.

Kaçak Akım Rolesi ya da Mono sigortalarınız kaldırılmıyorsa ya da kaldırıldığı halde elektrik gelmiyorsa bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

 

  • Neden Priz Çalışmıyor?

Topraklı prizle arıza genellikle elektrik tesisatı veya sigorta ile alakalıdır. Sigorta arızası sebebiyle ev ya da iş yerinizin bir bölümünde prizler çalışmayabilir. Ayrıca prizinizdeki bir yanma ya da kablosunda bir kopukluk olabileceğinden elektrikçi servisimizi yardıma çağırmanız en sağlıklısı olacaktır.

 

  • Neden Lamba Yanmıyor?

Ev, bina ya da iş yerinizdeki lambalar, avizeler, sensörlü lambalar, spot led aydınlatmalar ile çevre aydınlatmada sorunlar sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Bu tip arızalarda elektrikçi çağırmadan önce varsa ampüllerin kontrolünü yapabilirsiniz. Ancak elektrik tesisatı ile sigortalarda veya lambanın kendinden kaynaklanan sorunlarda çayyolu elektrikçi servisimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Size 7/24 hizmet verdiğimiz için asla karanlıkta kalmayacağınız günler dileriz.

 

Hizmetlerimiz

Elektrik tamiri,

Elektrik tadilatı,

Avize montajı,

İnternet arızası tamiri,

Telefon hattı tamiri,

Priz tesısatı,

Sigorta değişimi ve montajı,

Kaçak akım rolesi değişimi,

Korniş montajı,

Sigorta arızası tamiri,

Lamba ve aydinlatma tamiri,

Cevre aydınlatma,

Guvenlik kamerasi kurulumu,

Elektrik tesisatı yenileme,

Uydu hattı çekimi

ve daha bir çok elektrik işleriniz için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

 

Çayyolu elektrikçi olarak firmamiz çayyolu bölgesinde konutkent elektrikçi, mutlukent elektrikçi, incek elektrikçi, çayyolu elektrikçi ustalarimiz ile diger bürün çayyolu mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Firmamiz çayyolu basta olmak uzere ümitköy elektrikçi olarakta sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Elektrikçi ustası arıyorsanız elektrik tamiri işlerinizde çayyolu elektrikçi firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Çayyolu acil elektrikçi hizmetimiz tum müsterilerimize yaptigimuz kampanya ile uygun fiyat ve garantili tamir ile hizli ve kesintisiz olarak elektrikçi sektorunde çalişmalarini sürdürmektedir.

Ev ve iş yerlerinizdeki her türlü elektrik arızalarını garantili ve hızlı tamir ediyoruz. Elektrik arızasının neden kaynaklandığı önemli olduğu gibi aynı arızayı tekrar etmesi dahilinde sizlerden ücret almadan garanti kapsamında elektrik tamirini yapıyoruz.

çayyolu elektrikçi, elektrik tamir